Püsimeik ehk mikropigmentatsioon on lahendus just Sinule kui soovid välja näha hoolitsetud. See sobib inimestele, kellel on meigitoodete vastu allergia või probleemne näonahk, millel ei püsi kosmeetika kaua peal ning neile, kes ise igapäevaselt ei saa hakkama meikimisega või on lihtsalt kiire eluviisiga inimesed. 

Püsimeigiga saab korrigeerida näojooni – silmade, huulte ja kulmude kuju. Seda ei tehta nii sügavale kui tavalist tätoveeringud ning seetõttu püsib tulemus näonahal 1-3 aastat ning tulenevalt naha tüübist hajub see tasapisi maha.

Pigmenteerida saab kulme, silmi ja huuli. Püsimeigiga tehtav uus kulmude või huule kuju arutatakse eelnevalt iga kliendiga läbi individuaalselt ning seejärel tehakse inimesele ainult tema jaoks sobivad kulmud, lainerijoon või huulekontuur. Seetõttu toimub enne töö alustamist kliendiga põhjalik konsultatsioon, mille käigus valitakse sobiv värv ja joonistatakse uus kuju esmalt pliiatsiga nahale, mis tuleb hõlpsasti veega pestes maha. Püsimeik pigmenteeritakse nahale alles siis kui klient on kiitnud heaks oma uue huule või kulmude kuju. 

LAINERIJOON SILMALAUGUDEL
Vastupandamatu ilu tagatiseks on alati võrratud ja imeilusad silmad. Saab rõhutada omi ripsmeid ripsmevahe täitmisega püsimeigi abil ja saab ka teha ilusat rõhutatud lainerit. Püsimeigiga on võimalik rõhutada veelgi enam oma loomulikku ilu. Antud protseduur ei tekita ebameeldivusi ega mingit valutunnet kliendi jaoks, kuna töös kasutatakse spetsiaalset tuimestavat geeli. Tulemuseks on veatu väljanägemine ning edaspidi hulgaliselt kokkuhoitud aega! 

HUULEKONTUUR JA HAJUTUS
Ideaalse kujuga ja ilusad lopsakad huuled on alati olnud iga naise unistuseks. Nüüd on seda võimalik teostada ka reaalsuses. Huulte püsimeik muudab visuaslselt huuled lopsakamaks. Selle protsessi käigus valitakse alguses kliendile sobilik huuletoon ning joonistatakse esmalt kontuur pliiatsiga huulele. Seejärel kantakse huultele värvipigment püsimeigi aparaadiga. Esialgne toon võib veidi erineda lõpptulemusest, kuid peale naha taastumist on tulemus just see, mida soovisite. Püsimeik huultel on ideaalne lahendus nii noortele kui ka eakamatele, kelle huuled  on tuhmunud ja vajavad värskendust. Sobib hästi ka siis kui huulekuju on kadunud näiteks huuleherpese esinemise tõttu, püsimeigiga saab korrektsed ja ilusad huuled.

KULMUDE KUJU KORRIGEERIMINE

Kulmude korrigeerimist soovitatakse neile, kes soovivad oma loomuliku kuju esile tõsta või siis kui kulmude kuju on veidi ebakorrapärane. Kulmude kontuurile kantakse kulmu loomulikku karva imiteeriva tehnika abil kliendile sobiv naturaalne värvitoon ning peale protseduuri näevad kulmud välja loomulikud ja ilusad. 

MIKROPIGMENTATSIOONI APARAAT

Mikropigmentatsiooni töös kasutatakse alati ühekordseid steriilseid töövahendeid. Pigmenteeritav värv viiakse naha ülemise epidermise kihi alla ning see protsess pole nii valus kui tätoveerimine, sest antud juhul kasutatakse spetsiaalselt mikropigmenteerimiseks mõeldud tuimestit. Kogu töö kestab umbes 1,5 tundi ning parima tulemuse saamiseks tuleb korrata veel ühe korra seda protsessi paari kuu jooksul. Alati on soovitav teha pigmenteeritud nahapind üle teist korda selleks, et lõpptulemus püsiks paremini. Järelhooldus teostarakse 4-6 nädala pärast ja vajadusel teostarakse ka teine järelhooldus. Töös on kasutusel Saksamaa mikropigmentatsiooni aparaati, millel on väga vaikne heli ning see tekitab nahale minimaalseid kahjustusi. 

KOGEMUSTEGA TEHNIK

Mikropigmentatsiooni teostab tehnik Katrin, kes on rahvusvaheliselt akrediteeritud püsimeigi tehnik ja jumestaja ning lõpetanud kaks rahvusvahelist ilukooli Eestis ja Soomes. 

Lisaks on tehnik läbinud mitmeid erinevaid ilukoolitusi Lätis. Kasutusel on Saksamaa uuem ja kaasaegsem mikropigmenteerimisaparatuur Amiea Linnelle Supreme, mis vastab kvaliteedi nõuetele ISO 9001 ja ISO 13485. Samuti on kasutuses Saksamaa värvipigmendid Amiea. Tänu kõrgema kvaliteedi värvipigmentidele püsib püsimeik nahal pikka aega ilusa ja erksana. Lõpptulemus on silmale vaevu nähtav ning ülimalt loomulik. See tagab ka kliendi rahulolu ning ei pea muretsema selle pärast, et pigmenteeritud meik võib tunduda ebaloomulikuna. Kõige tähtsam ongi loomulikkus ning see, et lõpptulemusega rahule jäädakse.

Kõrgetasemeline hügieen, koolitus ja kogemused tagavad igale kliendile kindlustunde.

Püsimeigi tulemus paistab esimesed 3-4 päeva umbes 30% tumedam, mille järel ülemäärane värv tuleb nahalt koorudes maha. Lainerijoone tegemisel on silmad päev kuni kaks veidi turses. Pigmenteeritud nahapinda tuleb kolm päeva hooldada spetsiaalselt selleks ette nähtud niisutava kreemiga ning vältida tuleb meigitoodete kasutamist. Nädala jooksul ei tohiks külastada solaariumit, sauna ega basseini ning tugevat päikest on soovitav vältida kuu aja jooksul.

 

BRONEERI AEG SIIN VÕI TELEFONIL 5105178:

Email again: