Püsimeik ehk mikropigmentatsioon on lahendus just Sinule kui soovid välja näha hoolitsetud. See sobib inimestele, kellel on meigitoodete vastu allergia või probleemne näonahk, millel ei püsi kosmeetika peal ning neile, kes ise igapäevaselt ei saa hakkama meikimisega või on lihtsalt kiire eluviisiga inimesed. Lisaks ei valgu ka see meik laiali ning saab nautida ujumist, saunas käimist või tegeleda spordiga ilma, et peaks muretsema, kas meik on ikka peal. 

Püsimeigiga saab korrigeerida näojooni – silmade, huulte ja kulmude kuju. Seda ei tehta nii sügavale kui tavalist tätoveeringud ning seetõttu püsib tulemus näonahal 1-3 aastat ning olenevalt naha tüübist hajub see tasapisi maha.

Pigmenteerida saab kulme, silmi ja huuli. Püsimeigiga tehtav uus kulmude või huule kuju arutatakse eelnevalt iga kliendiga läbi individuaalselt ning seejärel tehakse inimesele ainult tema jaoks sobivad kulmud, lainerijoon või huulekontuur. Seetõttu toimub enne töö alustamist kliendiga põhjalik konsultatsioon, mille käigus valitakse sobiv värv ja joonistatakse uus kuju esmalt pliiatsiga nahale, mis tuleb hõlpsasti veega pestes maha. Püsimeik pigmenteeritakse nahale alles siis kui klient on kiitnud heaks oma uue huule või kulmude kuju.

KULMUDE PÜSIMEIK

Püsimeiki kulmudel soovitatakse neile, kes soovivad oma loomuliku kuju esile tõsta või kui kulmude kuju on veidi ebakorrapärane. Selle abiga saab klient uued ja ilusad kulmud. Kulmude kontuurile kantakse kas hajutustehnikas või kulmu karva imiteeriva tehnika abil kliendile sobiv naturaalne värvitoon ning peale protseduuri näevad kulmud välja loomulikud ja ilusad.

LAINERIJOON SILMALAUGUDEL
Vastupandamatu ilu tagatiseks on alati võrratud ja imeilusad silmad. Püsimeigiga silmadel saab rõhutada silmi ripsmevahe täitmisega püsimeigi abil ja saab ka teha ilusat rõhutatud lainerit. Püsimeigiga on võimalik rõhutada veelgi enam oma loomulikku ilu. Antud protseduur ei tekita valutunnet kliendi jaoks, kuna töös kasutatakse spetsiaalset tuimestavat geeli. Tulemuseks on veatu väljanägemine ning edaspidi hulgaliselt kokkuhoitud aega!

HUULEKONTUUR JA HAJUTUS
Ideaalse kujuga ja ilusad lopsakad huuled on alati olnud iga naise unistuseks. Nüüd on seda võimalik teostada ka reaalsuses. Huulte püsimeik muudab visuaslselt huuled lopsakamaks. Selle protsessi käigus valitakse alguses kliendile sobilik huuletoon ning joonistatakse esmalt kontuur pliiatsiga huulele. Seejärel kantakse huultele värvipigment püsimeigi aparaadiga. Esialgne toon võib veidi erineda lõpptulemusest, kuid peale naha taastumist on tulemus just see, mida soovisite. Püsimeik huultel on ideaalne lahendus igas vanuses kliendile, kelle huuled  on tuhmunud ja vajavad värskendust. Sobib hästi ka siis kui huulekuju on kadunud näiteks huuleherpese esinemise tõttu, püsimeigiga saab korrektsed ja ilusad huuled juba peale esimest protseduuri.

MIKROPIGMENTATSIOONI VAHENDID 

Mikropigmentatsiooni töös kasutatakse alati ühekordseid steriilseid töövahendeid. Pigmenteeritav pigment viiakse naha ülemise epidermise kihi alla ning see protsess pole nii valus kui tätoveerimine, sest antud juhul kasutatakse spetsiaalselt mikropigmenteerimiseks mõeldud tuimestit. Kogu töö kestab umbes 1,5 tundi ning parima tulemuse saamiseks tuleb korrata veel ühe korra seda protsessi paari kuu jooksul. Alati on soovitav teha pigmenteeritud nahapind üle teist korda selleks, et lõpptulemus püsiks paremini. Järelhooldus teostarakse 4-6 nädala pärast ja vajadusel teostarakse ka teine järelhooldus. Töös on kasutusel mikropigmentatsiooni kvaliteetset aparaati, millel on väga vaikne heli ning see tekitab nahale minimaalseid kahjustusi.

Kõrgetasemeline hügieen, koolitus ja kogemused tagavad igale kliendile kindlustunde.

Püsimeigi tulemus paistab esimesed 3-4 päeva umbes 30% tumedam, mille järel ülemäärane värv kulun nahalt maha. Lainerijoone tegemise järgselt on silmad kuni paar päeva veidi turses. Pigmenteeritud nahka tuleb viis päeva hooldada spetsiaalselt selleks ette nähtud niisutava kreemiga ning vältida tuleb meigitoodete kasutamist. Nädala jooksul ei saa külastada solaariumit, sauna ega basseini ning tugevat päikest on soovitav vältida kuu aja jooksul. 


BRONEERI AEG SIIN VÕI TELEFONIL 5105178