MIKS OTSUSTADA PÜSIMEIGI KASUKS?

Püsimeik on lahendus kõigile, kellel on kiire elutempo või meigitoodete vastu allergia. See on ühtlasi ka küsimus minule kui kogenud püsimeigi tegijale ning sellest sai ka alguse see, et olen ennast koolitanud püsimeigi tehnikuks. Mis on siis tegelikult püsimeik? Vastaksin nii, et see on kosmeetiline näonaha tätoveerimine ning tuntud väljendid selle teenuse kasutamisel on püsimeik või mikropigmentatsioon, mille eelduseks on pigmentvärvide kasutamine naha pindmiste kihtide all. See sarnaneb tätoveerimisele, kuid erinevus ongi just epidermisesse viidud pigmendi sügavuses. Nahale kantud värvipigment on püsivalt kestev mõne aasta, mis vabastab sind igapäevasest meikimisest ja meigi pidevast värskendamisest, et näha välja alati ilus ja loomulik. Püsimeigi kasuks otsustades kulmudel, silmadel ja huultel on see abiks enesekindluse saavutamisel ning samal ajal pakkudes kindlustunnet selle püsivast tulemusest. Samuti sobib see ideaalselt neile, kes tegelevad spordiga, sest sellisel juhul pole vajadust mingit meiki enam peale kanda. Samuti võib olla mureta puhkusereisidel ning saab vabalt ujuda või rannas olla ilma, et peaks muretsema kulmupliiatsi mahakulumisest või huulevärvi laiali minemisest. Kõik on kenasti peal ja püsivalt. 

KELLELE SOBIB PÜSIMEIK?

Püsimeik sobib kõigile, kellel on aastatega hõrenenud kulmukarvad või ebakorrapärane huulejoon ja tuhmid silmad. Lainerijoone või ripsmete tihendamise efektiga saavutatakse palju värskem jume silmadel. Sellistel juhtudel on püsimeik parimaks lahenduseks, et näha välja iga päev ilusana. Samuti sobib see ka ideaalselt neile, kellel ei kasva oma kulmukarv või ripsmed. Hea lahendus ka aktiivselt spordiga tegelevatele inimestele ja neile, kel kosmeetikatoodete vastu allergia või probleemne näonahk. 

PÜSIMEIGI TEGEMINE

Uus kulmu kuju või huule kontuur joonistatakse eelnevalt nahale pliiatsiga. Kui klient on oma uue kuju heaks kiitnud, siis tehakse püsimeik selle kuju järgi.

Püsimeigi värv viiakse spetsiaalselt selleks ette nähtud aparaadi ja peene nõelaga naha alla. Kulmudele saavad loomuliku kuju kulmu karvu imiteeriva tehnika abil, mis tagab loomuliku lõpptulemuse. Huulte pigmenteerimisel tehakse huultele peen huulekontuurjoon ning värv hajutatakse ühtlaselt huule kontuuri piirkonnas. Huule värv valitakse alati ligilähedaselt oma huule naturaalsele värvile, et tulemus oleks loomulik. Lainerijoone tegemisel tehakse joon ripsmekarvade vahele ja sellest veidi ülespooole andes silmadele loomuliku ripsmete tihendamise efekti.

KUIDAS VALIDA PÜSIMEIGI TOONI?

Toone ehk püsimeigi pigmente on mitmeid ning neid võib vajadusel ka omavahel segada. Nii saadakse igale kliendile ainult temale sobilik värvitoon. Värvivalikul võetakse alati arvesse kliendi nahatooni, juuste värvi ja tema isiklikku soovi värvi osas.

PÜSIMEIGI JÄRELHOOLDUS

Järelhooldus ehk korrektsioon tehakse kliendile alati kahe kuu jooksul peale esmase hoolduse möödumist. Mitte kunagi ei saa olla kindel selles, kuidas nahk võtab esimesel hooldusel värvipigmendi vastu. Järelhoolduses vaadatakse alati üle, kuidas on värv jäänud nahale ja lisatakse vajadusel seda juurde.

KAS RINNAGA IMETAMINE ON TAKISTUS PÜSIMEIGI TEGEMISEL?

Ei ole takistus. Püsimeik pole vastunäidustatud rinnapiimaga toitvatele emadele.

PÜSIMEIKI EI TOHI TEHA KUI:

- On allergia tuimestile

- On diabeet (teha võib neile, kes ravivad tablettidega)

- Esineb vere hüübimatus 

- On verd loovutav doonor

- On hiljuti teinud huultesse täitesüsti, kollageen huultes (Restylane vms.) - võib teha poole aasta pärast

- On tugev külmetus või mõni muu haigus

- On herpes, HIV, hepatiit

Püsimeigi tegemiseks kasutatavad nõelad ja muud tarvikud on kõik ühekordsed.

Email again: